Ліжка/Матраци

Ліжко з покон віків служило укриттям, місцем захищеним, центром будинку, притулком і прихистком. У своїй історії воно перетерпіло багато змін й вдосконалень. Але як і віки тому, сьогодні, ліжко є місцем відпочинку людини і душею, і тілом. Еволюція ліжок  триває і в 21 столітті. Безліч цікавих технологій, що розробляються виробниками, обіцяють ідеальні умови. А дизайн ліжок настільки різноманітний, що може втілити самі екстравагантні бажання.

Ліжка, які пропонує наш салон  поєднують в собі високу якість і найкращу ціну, ми запропонуємо Вам велике ліжко, придатне для однієї людини чи двох, стильне складне ліжко, зручне дитяче ліжечко та інш.

Здоровий і глибокий сон — запорука гарного самопочуття, бадьорого ранку і продуктивного робочого дня. Сучасні матраци, представлені в нашому салоні, забезпечують не тільки комфортний відпочинок, а й підтримку голови і хребта в анатомічно правильному положенні, що знижує стомлюваність і дозволяє уникнути болів в спині.

Щоб купити якісний матрац, при виборі моделі обов’язково зверніть увагу на наступні якості виробу:

тип,

розміри;

рівень жорсткості.

Залежно від типу матраци є пружинні і безпружинні моделі.

Пружинний матрац всередині має блок з пружинами, ясно вже з його назви. У сучасних моделях кожна пружина відділена від інших і стискається-розтискається незалежно. Це гарантує високий ортопедичний ефект: просідають тільки ті пружини, на які припадає навантаження, тому матрац точно підлаштовується під форму тіла сплячого. При цьому чим більше передбачено пружин — тим вище ортопедичні властивості виробу, але разом з цим зростає і ціна на сучасний матрац такого типу.

Безпружинний матрац — конструкція таких моделей виготовлена ​​тільки на основі м’яких наповнювачів: пінополіуретану, латексу, кокосової койри, — і не має пружинного блоку. Такі вироби відрізняються високими показниками ортопедичності і майже безшумними, але гірше витримують високі навантаження і коштують відчутно дорожче. Вважається найбільш оптимальним рішенням для дитячих матраців, але широко застосовується і у дорослих моделях. У цій категорії зверніть увагу на матраци, які пропонує лідер вітчизняного виробництва ВТФ «ВЕЛАМ». Його колекція матраців представлена в серіях: «Стандарт», «Люкс», «Преміум», «Бейбі» та «ЕкспоЛайн».
 

Розміри і рівень жорсткості

Розміри матраца важливо співвідносити з розмірами ліжка, для якого ви його купуєте. Всі вироби на ринку строго стандартизовані і розділені на види.

Також загальноприйнято розділяти матраци на п’ять рівнів жорсткості: низький (1-й рівень), нижче середнього (2-й), середній (3-й), середньовисокі (4-й) і високий (5-й). Вибір оптимального рівня в основному залежить від стану здоров’я. Якщо є проблеми зі спиною або суглобами, при яких рекомендована певна жорсткість спального місця, важливо відштовхуватися від цих рекомендацій. Здорові ж люди можуть вибрати практично будь-який варіант на свій смак. Експерти відзначають, що при вазі до 60 кг найбільш зручним виявиться м’який матрац, до 90 кг — середньої жорсткості, більше 90 кг — високою. А ось для дітей краще придбати модель середнього рівня, щоб уникнути зайвих навантажень на ще не сформований хребет.

Наш салон пропонує також широкий спектр постільних приналежностей (наматрасники, подушки, ковдри) кращих виробників.