Штори/карнизи

Вдихніть новий смак життя своїм вікнам з нашими шторами!

Ми пропонуємо Вам штори різних кольорів, типів, декорів.

Підібрані зі смаком штори, безсумнівно, додадуть краси вашій кімнаті й створять приємний затишок у Вашому будинку.

Пошиття штор — непоганий варіант для реалізації унікальних задумів по дизайну інтер’єру. Ви зможете втілити в життя Ваші ідеї, а ми зробимо це високоякісно і швидко.

Тому пора замовити пошиття модних портьєр в салоні меблів «Happy Home».

 Наші переваги:

Ми маємо великі можливості. Ми виконуємо  пошиття штор різної складності: японські, римські, пліссе і т.д.

Відмінні матеріали. Тканини, які використовуються на виробництві, відповідають стандартам якості. Вони безпечні для здоров’я і гіпоалергенні.

— Гарантії. Ми завжди здійснюємо пошиття штор в обумовлені терміни. Тому ніколи Вас не розчаруємо. Якість роботи Вас порадує.

Хочете придбати стильні карнизи за доступними цінами? Вітаємо, ви зробили гідний вибір: наші моделі традиційно відрізняються підвищеною якістю, доведеною на практиці довговічністю і естетичним зовнішнім виглядом. Повісивши у своїй вітальні, спальні або кабінеті наші карнизи, Ви неодмінно зробите інтер’єр приміщення ще більш стильним, затишним і респектабельним.

У колекції салону «Happy Home»представлені моделі різних цінових категорій: від демократичних до елітних. Карнизи, які ми пропонуємо, виготовлені з високоміцних матеріалів чудової якості з застосуванням сучасних технологій виробництва та з урахуванням світових тенденцій в дизайні інтер’єрів. Саме тому виробники надають впевнені гарантії їх надійності, практичності і довговічності.

Наші карнизи дозволять вам прикрасити своє вікно щільними гардинами і невагомим тюлем, не побоюючись поломок, провисань і інших прикрих форс-мажорів. Відчуйте себе декоратором і дайте волю своїй художньої фантазії! Тим більше що ціни на наші карнизи настільки доступні, що ви можете без всяких сумнівів встановити їх у всіх приміщеннях своєї квартири, будинку або офісу. Уважні консультації, приємні знижки, оперативна доставка і професійна установка — все це також входить в число переваг покупки стильних і якісних моделей. Якщо ви плануєте купити нові карнизи за вигідною ціною, то салон  «Happy Home» запрошує за покупками!

Штори та карнизи ДДО Украины